12-01-2027 t/m 15-01-2027

InfraTech 2027

InfraTech 2027

Ontdek de nieuwste meetoplossingen voor de infrasector

Van 12 t/m 15 januari 2027 vindt InfraTech plaats in Rotterdam Ahoy. Deze toonaangevende vakbeurs brengt de volledige infrasector samen en staat in het teken van innovatie, kennisdeling en samenwerking. Ook Geometius is aanwezig en laat zien hoe moderne meet- en datatechnologie je helpt om infrastructuurprojecten slimmer, sneller en efficiënter uit te voeren.

Je vindt ons op standnummer 1.123. Tijdens InfraTech 2027 demonstreren we onze nieuwste oplossingen voor landmeten, civiele techniek, bouw en infra. Van nauwkeurige GNSS-systemen en total stations tot 3D-laserscanning, mobiele mapping en softwareoplossingen voor het verwerken, analyseren en delen van meetdata.

Onze specialisten staan klaar om je te adviseren over de mogelijkheden van digitale meetoplossingen binnen jouw projecten. Of je nu werkt aan maatvoering op de bouwplaats, het monitoren van infrastructuur, het vastleggen van de bestaande situatie of het optimaliseren van werkprocessen: we helpen je graag met de juiste technologie en praktische oplossingen.

InfraTech 2027 staat in het teken van de belangrijkste ontwikkelingen binnen de infrasector, zoals digitalisering, mobiliteit & logistiek, vervanging en renovatie, klimaat & verduurzaming en ondergrondse infra. Slimme technologie en betrouwbare data spelen hierbij een steeds grotere rol. Met onze meetoplossingen helpen we je om projecten nauwkeuriger, efficiënter en toekomstgericht uit te voeren.

Plan alvast je bezoek en kom langs op stand 1.123.
Meer informatie over onze demonstraties, producten en activiteiten tijdens InfraTech 2027 volgt binnenkort.